BİLGİ VE REZERVASYON HATTI
0850 333 19 56

HAKKIMIZDA

Ferko Ilgaz Mountain Hotel & Resort ; sizlere tüm yıl boyunca şehir gürültüsünden, kıyı tatilinin bunaltıcı atmosferinden uzaktaki eşsiz bir manzarada, yemyeşil doğayla iç içe, kuş cıvıltıları eşliğinde dinlenmenin, eğlenmenin, spor yapmanın huzuru ve mutluluğunu yaşatmak için tasarlanmış bir otel ve tatil köyüdür.

Ferko tarafından Ilgaz Dağı’nda inşa edilen ve 1750 metrede misafirlerini ağırlayan Ferko Ilgaz Mountain Hotel & Resort , 261 oda ve 538 yatak kapasitesine sahip. Toplam 12 bin 700 metrekarelik alan üzerinde bulunan Ferko Ilgaz Mountain Hotel & Resort ; konaklamanın yanında, balo salonu ve konferans salonu ile aynı anda yaklaşık 800 kişiye hizmet verebiliyor.

Tesis ayrıca eğlence ve spor olanakları ile profesyonel ihtiyaçlardan kişisel bakıma her şeyi, misafirlerine yüksek hizmet kalitesiyle bir arada sunuyor. Spa merkezi, spor alanları, macera parkı, dağ bisikleti parkuru ve kayak bunlardan sadece birkaçı.

FeFerko Ilgaz Mountain Hotel & Resort , dört mevsim doğayla iç içe benzersiz bir tatil keyfi yaşamak isteyenleri bekliyor.